طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت

شاید با خود فکر کنید شرکت و کسب و کارتان نیازی به سایت ندارد و یا محصولات و خدماتتان را نمی توانید از طریق اینترنت بفروش برسانید ! اگر اینگونه فکر می کنید ، مطمئن باشید در اشتباه هستید . امروزه همه چیز را در اینترنت می توان یافت . پس چرا شما یکی از منابع جستجوی مشتریان بالقوه محصولات و خدماتتان نباشید ؟
با داشتن یک سایت به شرکت خود اعتبار و ارزش می بخشید و به مشتریان و مراجعه کنندگان خود ثابت می کنید که همگام با جهانی شدن ، شما نیز بروز هستید و برای مشتریانتان ارزش قائلید و بفکر رفاه آنان هستید و تا چه حد در کسب و کارتان جدی هستید. همیشه داشتن یک سایت به منزله فروش اینترنتی نیست بلکه سایت یک نمونه معرفی شما به جهانیان است . خدمات اینترنتی امروزه به گونه ای رشد نموده که هر کس قبل از خرید جهت تحقیق بیشتر در مورد کالای مورد نظرش به اینترنت مراجعه میکند پس شما اینچنین میتوانید شرکت ، فروشگاه خود را به آنان معرفی کنید.
با وب سایت خود به تعداد تمامی کسانی که به اینترنت دسترسی دارند شعبه ای بدون مرز  تاسیس می کنید و به مشتری این اطمینان را می دهید که بدون نیاز به کوچکترین هماهنگی و در هر ساعت از شبانه روز، می تواند نظرات و خواسته های خود را با مدیران شرکت در میان بگذارد.
اکنون شما می دانید برای رسیدن به موفقیت روزافزون داشتن یک سایت تا چه حد می تواند حیاتی و لازم باشد . آیا می خواهید این فرصت استثنایی را برای رقبای خود بگذارید ؟ قطعا خیر. پس همین امروز برای طراحی یک سایت خوب اقدام کنید . هر روزی که صبر کنید یک امتیاز به رقبای خود داده اید و شاید حتی نام دامنه مورد نظرتان را یکی از رقبای شما اشغال کند.

 

 

طراحی سایت

با توجه به نوپا بودن فروشگاه های اینترنتی در ایران و محدود بودن فروشگاه های اینترنتی تخصصی در ایران ، اگر همین امروز اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی خود نمایید قطعا رقبای زیادی را پشت سر می گذارید.
یک فروشگاه خوب و پر بازدید بر داشتن کالاهای با کیفیت ، اصل و ارائه خدمات گارانتی و ضمانت هایی نظیر بازگشت کالا و تحویل سریع و غیره نیاز به برنامه نویسی قدرتمند ، سرعت بالا در لود شدن و همچنین طراحی زیبا و قابل دسترس برای مشتریان دارد.

فروشگاه ساز پاتران تمامی مزایای فوق را برای شما در لحظه فراهم می کند . همین حالا سایت خود را سفارش دهید و در همین لحظه فروشگاه قدرتمند و حرفه ای خود را دریافت نمایید.

process2 300x263 - طراحی سایت

سازمان های بزرگ به دلیل نوع خدمات دهی خود همیشه با حجم زیادی از مراجعه کنندگان مواجه می باشند و انبوه جمعیت معمولا خستگی و کلافگی برای کارمندان و نارضایتی برای ارباب رجوع  و هزینه های زیاد را به همراه دارد.
بسیاری از کارها مانند ثبت نام ، پرسیدن سوالات تکراری و بسیاری از کارهای کوچک بنابر حوزه فعالیت هر سازمان ، مسبب این شلوغی ، نارضایتی و صرف هزینه می باشد. با داشتن یک سایت در زمان و هزینه هایی همچون مکان ، پرسنل ، تبلیغات و … صرفه جویی می شود و برای ارائه اطلاعات به مشتریان دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت نیست . وبسایت شما نماینده ۲۴ ساعته میباشد که به مراجعین اطلاعات دقیق و جامعی را می دهد.
پس اگر میخاهید این مشکلات را با  صرف هزینه کم  رفع نمایید میتوانید  همینک سایت خود را سفارش دهید .